
13:34, 10 лютого
На Invictus Games 2025 виступить ветеран ЗСУ з Херсонщини Олексій Горб

Херсонську область у міжнародному спортивному заході Invictus Games Vancouver Whistler 2025, який відбудеться у лютому 2025 року представлятиме молодший сержант ЗСУ, ветеран Олексій Горб.
Про це йдеться на сайті проєкту.
Загалом відбіркова комісія визначила 35 учасників команди України, які візьмуть участь у Іграх нескорених.
Олексій Горб, ідеться на сайті, отримав поранення у березні 2023 року поблизу населеного пункту Площанка Луганської області під час виконання бойового завдання.
Ветеран родом із Херсонщини, зараз живе у Тернополі.
До збірної України також потрапили учасники з Донецької, Київської, Хмельницької, Івано-Франківської, Одеської, Полтавської, Хмельницької, Волинської, Дніпропетровської, Рівненської, Львівської, Вінницької, Харківської, Кіровоградської, Луганської областей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:13
10 березня
13:09
10 березня
08:07
10 березня
13:49
7 березня
ТОП новини
live comments feed...