• Головна
  • Низку нагород у чемпіонаті України з академічного веслування здобула спортсменка з Херсонщини
21:26, 8 липня

Спортсменка з Херсонщини здобула низку нагород у чемпіонаті України з академічного веслування.

Про це повідомили у Херсонській ОВА.Минулого тижня у Києві відбулися змагання з академічного веслування у категорії до 23 років. Херсонщину на турнірі представила студентка Херсонського фахового спортивного коледжу Шенен Туанну.

Спортсменка здобула одне “золото” і два “срібла” у різних типах веслування на дистанції 2000 метрів.

Крім того, Шенен також виконала норматив майстра спорту України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію