Новини компаній
09:00, 29 квітня 2023 р.

Замитнення вантажу в Україні

Новини компаній

Митне оформлення експорту або замитнення - досить складна процедура, особливо для початкового бізнесу і навіть досвідчених підприємців, які стикаються з цим уперше.

Від логістики розмитнення та знанні нюансів з експортними поставками: статутних і платіжних документів, залежить не тільки швидкість, а й сума, яку можна заощадити.

Замитнення вантажу в Україні, фото-1

Якщо ж Ви хочете знати, як заощадити під час розмитнення, ознайомитися з прикладами заповнення документів під час експорту та як отримати безоплатну консультацію, радимо прочитати цю інструкцію.

Якщо ж вам необхідна детальна інформація, як насправді максимально заощадити кошти на митниці або безкоштовна консультація, читайте в цій покроковій інструкції.

Багато підприємців відчувають складнощі з регулярним митним оформленням експорту. Причиною цього є важкі процедури отримання необхідних сертифікатів, підготовки декларацій, черги і, як результат, зрив постачань і домовленостей з міжнародними партнерами.

Щоб уникнути додаткових витрат і подальших проблем, необхідно чітко знати актуальну інформацію про митне оформлення в Україні.

Що необхідно для першого замитнення вантажу?

Оформляючи перевезення товарів і вантажів за кордон, важливо знати перелік необхідних дій, а також розуміти їхню послідовність. Перелічимо основні етапи та необхідну документацію:

1. Підготовка статутних документів на експорт: для першого разу потрібно пройти акредитацію компанії, укласти ЗЕД (зовнішньоекономічний договір) з партнером і усіма додатковими додатками та специфікаціями;

2. Підготовка документів на вантаж. Тут перелік більший:

  • invoice - документ для покупця, який містить перелік послуг або товарів, що надається, ціну, кількість, інші особливості вантажу, умови доставки та відомості про продавця і покупця;

  • накладні та калькуляція;

  • дозвільні папери на відправлення;

  • документ митного транзиту (книжка МДП);

  • за необхідності і залежно від категорії, будуть потрібні технічні документи, паспорти та інструкції на товар;

3. Документи на транспорт: транспортна накладна, паспорт водія, свідоцтво на міжнародні перевезення, технічний паспорт на транспорт;

4. Оформлення платіжного доручення - наявність коштів для проходження терміналів і повної реєстрації;

5. Митна декларація для експорту.

Деякі із зазначених пунктів, наприклад, декларація або дозвільна документація, готується за допомогою брокерів. Тому варто від самого початку замислитися над тим, щоб звернутися в компанію, що надає брокерські послуги.

Основні переваги роботи з митним брокером

Послуги брокера включають консультації з будь-яких питань, як у телефонному режимі, так і зустрічі в офісі, допомогу на всіх етапах оформлення документів, повний юридичний супровід, аж до отримання товару контрагентом.

Працювати з брокером вигідно з цілої низки причин. Як приклад, розглянемо пропозиції універсального помічника з митного оформлення:

Швидке вирішення питань та економія часу: оформлення та отримання всіх документів без черг і простоїв;
Фінансова вигода: найнижча митна вартість, знання всієї вартості процедури на початковому етапі, робота без передоплати і розрахунок після повного проходження митниці та отримання товару;

Робота з професіоналами: ліцензія на надання митних послуг в Україні, а також співробітники, які мають багаторічний досвід як на митниці, так і в приватних компаніях, що займаються замитненням вантажу і розмитненням.

Джерело наданої інформації  https://tamognia-prosto.com.ua/ua/

Первинна консультація за телефоном 097-257-66-60 багатоканальний

чи у нас в офісі:

м. Київ, вул. Григоренка 39б оф 40.

м. Львів, вул. Коперника 11, оф 17

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28А, оф. 3

пункт пропуску Ягодин, с. Старовойтове, вул. Прикордонників

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...