У нашій кліматичній зоні зимовими видами спорту можна займатися сезонно. Оскільки снігу буває всього кілька місяців, ви повинні подивитися веб камери на Драгобраті онлайн та як слід підготуватися до сезону катання на лижах та сноуборді. Якщо ви будете виконувати вправи регулярно, ви уникнете травм, покращите свій стан та зробите поїздку приємним зусиллям.
Найпоширенішими травмами в зимових видах спорту є розтягнення та розриви м’язів, розтягнення колінного суглоба та розриви зв’язок. Литки, стегна та сідниці є найбільш напруженими м’язами під час катання на схилі. Варто також пам’ятати про верхню частину тіла на передсезонній підготовці. Вона не бере участі в спусках, але її правильна підготовка до сезону допоможе вам уникнути таких частих травм, як популярний біль у спині.
Кожен вид спорту, яким займаєтеся щодня, позбавляє вас від травм під час зимового божевілля. Регулярні заняття спортом продовжать приємний час, проведений на схилі. Якщо ви хочете взимку покататися на лижах або сноуборді, ви повинні подбати про свої м’язи. Існує багато методів передсезонної підготовки.
Найпопулярнішим і модним заняттям останнім часом є біг. Це не виснажує ваш гаманець, а підготує ваші м’язи до посилених зусиль взимку. Цікава вправа, що розвиває водночас витривалість та силу м'язів ваших ніг - це ходьба по сходах. Подумайте про це, маючи на вибір ліфт та класичні сходи.
Звичайно, біг та підйом по сходах можна замінити командними іграми (волейбол, баскетбол). Хорошою альтернативою вищезгаданому набору може стати тренажерний зал. Для жінок, це може бути аеробіка. Однак пам’ятайте про систематичність – краще займатися кілька разів на тиждень.
Також є декілька вправ, які можна виконувати вдома. Це основні вправи, які знають усі, і вони чудово зміцнять вашу м’язову систему - присідання та випади.