З численних аксесуарів для собаки нашийник здається найбільш очевидним та банальним – достатньо лише погляду, щоб судити, чи підійде він. Щоб вибрати найкращі товари для собак, потрібно враховувати багато факторів.
Види нашийників для собак
Класичний нашийник з металевою пряжкою – найпопулярніший вид. Його застібка - як і у випадку з поясом для штанів - дозволяє регулювати довжину та оптимально облягати шию собаки. Металева пряжка в поєднанні з якісним матеріалом, з якого виготовлений нашийник, гарантує високу міцність.
У класичного нашийника є пластикова пряжка. Це рішення сприяє швидкому та ефективному одяганню та зніманню нашийника. Деякі люди стурбовані тим, що пряжка «зламається», а нашийник з часом відірветься — про це не варто турбуватися. Пряжки виготовлені з дуже міцного матеріалу і стійкі до:
- механічних пошкоджень,
- до низьких температур,
- плину часу.
Нашийники доступні різної довжини та ширини, а довжину коміра із застібкою можна регулювати.
Нашийник, що світиться - чудовий гаджет для тих, хто не хоче втрачати собаку з поля зору після настання темряви. Він має два режими освітлення - безперервний і миготливий. Повідець до нього не кріпиться, тому до нашийника слід ставитися як до додаткового шлейку. Силіконовий матеріал гнучкий, приємний на дотик і стійкий до забруднень. Такі коміри доступні в різних розмірах, їх також можна підігнати, щоб він ідеально облягав шию собаки.
Якщо ви хочете підкреслити життєрадісний характер вашого вихованця, ви можете доповнити нашийник шарфом. М'який матеріал забезпечує чудовий комфорт і захищає шию та горло вашого вихованця. Якщо ваша собака любить бути в центрі уваги, йому напевно сподобається такий шарф.
Правильний розмір
Щоб підібрати правильний розмір нашийника, враховуйте його довжину і ширину. Щоб дізнатися, скільки сантиметрів має мати ідеальний нашийник для вашої собаки, виміряйте окружність його шиї та перевірте таблицю, щоб побачити, до якого діапазону розмірів він підходить.
Застібаючи нашийника свого вихованця, покладіть два пальці між його шиєю і поясом - тоді ви побачите, на яку петлицю застібати пряжку або як відрегулювати довжину нашийника. Якщо після застібання нашийника ви не можете просунути під нього два пальці, або ви відчуваєте тиск на них, це означає, що нашийник занадто тугий і може бути незручним або навіть болючим для вашої собаки.